Movies
Ratings
546
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 4.5
AkiraRated ★ 3.0
Linda Linda LindaRated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.0
JawsRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 3.5
Singin' in the RainRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0- VirusRated ★ 3.0
Se7enRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 3.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0
Groundhog DayRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0