Titles you rated
365: Repeat the YearRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 3.5- Earth Marble World Tour Season 3Rated ★ 3.5
Long VacationRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.0