Titles you rated
TrainspottingRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 2.5
The Green RayRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
FlowRated ★ 3.5
Nobody KnowsRated ★ 4.0
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 3.5
Movie 43Rated ★ 2.5
Start-UpRated ★ 0.5
PatersonRated ★ 4.0