Titles you rated
The RebelRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Songgot: The PiercerRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0
MistyRated ★ 4.5
Dear My FriendsRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
The Most Beautiful GoodbyeRated ★ 4.5