Titles you rated
Bubble GumRated ★ 4.5
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.5
Miss MermaidRated ★ 4.0
Tamra IslandRated ★ 4.0
Old Miss DiaryRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 1.5
Lucky RomanceRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 4.5
The Princess's ManRated ★ 3.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 2.0
Fight For My WayRated ★ 1.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
You're BeautifulRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 2.5
Full HouseRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0