Titles you rated
Pearl HarborRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 2.0
World War ZRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 5.0
TranscendenceRated ★ 3.5
RoboCopRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
SpyRated ★ 5.0
Northern Limit LineRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.5