Titles you rated
AdolescenceRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
The Day of the JackalRated ★ 4.0
Pachinko Season 2Rated ★ 5.0
House of the Dragon Season 2Rated ★ 4.5
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.0
The Marvelous Mrs. MaiselRated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.0
Gen V Season 1Rated ★ 3.5
Poker FaceRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 4.0
The Interest of LoveRated ★ 4.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.5- 알아두면 쓸데없는 신비한 잡학사전2Rated ★ 4.5
Travel With Dr. Trivia Season 3Rated ★ 4.5