Movies
Ratings
186
Good Will HuntingRated ★ 5.0
The GiverRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
Believer: extended cutRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.5
AshfallRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
Ashes of Time ReduxRated ★ 3.5
Wind RiverRated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.5
V for VendettaRated ★ 4.5
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.5