Series
Ratings
91
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 3.5
Steel Troops Season 1Rated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
The Little Drummer GirlRated ★ 4.0
DevsRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Youth Over Flowers in AfricaRated ★ 4.0
Youth Over Flowers in IcelandRated ★ 3.5
Prison Break Season 2Rated ★ 4.5
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
My Little Television V2Rated ★ 4.0- Three FriendsRated ★ 4.5