Series
Ratings
28
Tokyo SwindlersRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 5.0
Foundation Season 3Rated ★ 4.0
Foundation Season 2Rated ★ 5.0
Foundation Season 1Rated ★ 4.0
Silo Season 1Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 2.5
MovingRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 5.0
Big Bet Season 2Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Sisyphus : the mythRated ★ 2.0
Stranger Season 2Rated ★ 5.0
The PenthouseRated ★ 5.0
The PenthouseRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 4.5