Titles you rated
AdolescenceRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
CassandraRated ★ 3.5
Santa Clarita DietRated ★ 4.0
I Am SoloRated ★ 1.5- 백종원의 레미제라블Rated ★ 2.0
Santa Clarita DietRated ★ 4.0
Santa Clarita DietRated ★ 3.5
The Devil's JusticeRated ★ 2.0
The Judge from HellRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5- 여왕벌게임Rated ★ 4.0
Your HonorRated ★ 2.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
CrashRated ★ 3.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5