Titles you rated
AsuraRated ★ 3.5
KiddingRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
CassandraRated ★ 3.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 5.0
KiddingRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.0
Tears in the AmazonRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Movie RoomRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.0- K-ON!!Rated ★ 4.0
- K-ON!Rated ★ 4.0
- The Queen's ClassroomRated ★ 3.0
NisekoiRated ★ 2.0
Your Lie in AprilRated ★ 3.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.0