Movies
Ratings
515
12 Angry MenRated ★ 4.5
PsychoRated ★ 3.5
MiseryRated ★ 4.0
Brokeback MountainRated ★ 4.5
Days of Being WildRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 2.5
Interview with the VampireRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
Once in a SummerRated ★ 4.0
The Scent of LoveRated ★ 4.0
Shall We Dance?Rated ★ 4.5
The Green MileRated ★ 5.0
A Few Good MenRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 4.0
DittoRated ★ 4.0
Rain ManRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0
Break OutRated ★ 4.0