Movies
Ratings
233
FlowRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 2.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
Nothing SeriousRated ★ 2.5
FollowingRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
Citizen of a KindRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 3.0
Last HolidayRated ★ 4.5
I Feel PrettyRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 3.5
CluelessRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0