Titles you rated
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
AARO: All-domain Anomaly Resolution OfficeRated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 3.5
PastaRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 2.5
Shopaholic LouisRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0