Movies
Ratings
282- Our DiaryRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.5
Looking for Magical DoremiRated ★ 4.0
Bring It OnRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Rocky Horror Picture ShowRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.5
The KingRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0