Titles you rated
- The Lost RoomRated ★ 4.5
LostRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.5
New Tales of the GisaengRated ★ 3.5- Rich Man, Poor Woman in New YorkRated ★ 3.5
Twenty AgainRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 3.5
Marriage ContractRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Rich Man, Poor WomanRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0- イタズラなKiss2~Love in OKINAWARated ★ 3.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0