Titles you rated
AvatarRated ★ 3.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 4.5
Quantum of SolaceRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 5.0
HellboyRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.5
127 HoursRated ★ 3.5
District 13: UltimatumRated ★ 5.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Evan AlmightyRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
The TransporterRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 5.0