Series
Ratings
24
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5- 고양이와 시Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
A Dance From AfarRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
StrangerRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
Designated SurvivorRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5- The Path to GloryRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 2.5
Songgot: The PiercerRated ★ 2.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0