Titles you rated
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.0
BugoniaRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 4.5
A House of DynamiteRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 1.5
WeaponsRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Conjuring: Last RitesRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.5
DownsizingRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
SupermanRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Amazon Bow MasterRated ★ 0.5
ConclaveRated ★ 3.5