Movies
Ratings
796
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Irrational ManRated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.5
Two LoversRated ★ 4.5
ElectionRated ★ 3.5
To Rome with LoveRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
A Walk to RememberRated ★ 3.5
Magic in the MoonlightRated ★ 4.0
Match PointRated ★ 4.0
RudderlessRated ★ 4.0
Café SocietyRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
Blue ValentineRated ★ 4.0
Last NightRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5