Series
Ratings
133- Earth Arcade Season 3Rated ★ 4.0
Tower of God: The Return of the PrinceRated ★ 3.5
Tower of GodRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 2.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.5
HawkeyeRated ★ 3.5- Kian's Bizarre B&BRated ★ 4.0
더 인플루언서Rated ★ 3.0
The Zone: Survival Mission Season 3Rated ★ 3.5
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.5- Green Bean, Red Bean - spin-offRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Bloody Game Season 2Rated ★ 4.0
Village Survival, the EightRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Bloody Game Season 1Rated ★ 4.0- Zombieverse Season 2Rated ★ 3.5