Movies
Ratings
1891
WeaponsRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
New TrialRated ★ 1.0
People and MeatRated ★ 3.0
TRON: AresRated ★ 2.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
GodzillaRated ★ 3.5
ElioRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.5
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
The PactRated ★ 2.0