Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
AfireRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.0- The Final SemesterRated ★ 4.0
3670Rated ★ 2.5
The FriendsRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0- Merely Known as Something ElseRated ★ 3.0
The Nature ManRated ★ 2.0
I'm Still HereRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0- Sunset in My HometownRated ★ 2.0
The KingRated ★ 2.0