Titles you rated
WALL-ERated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
The Fall GuyRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
The KillerRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
Army of the DeadRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
The Power of the DogRated ★ 4.0
MorbiusRated ★ 1.5
The King of PigsRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 2.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Voice of SilenceRated ★ 2.0