Titles you rated
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
My Sassy GirlRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The Light of MullaeRated ★ 3.0
- 갈 곳 없는Rated ★ 2.5
- I Film Hong Sang Soo FilmRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5- Winter sleepRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
The Last PrincessRated ★ 3.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
ListRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 4.5
Love, LiesRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.5
MisericordiaRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 3.5