Movies
Ratings
906
The ShamelessRated ★ 4.0
Deepwater HorizonRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0
The MediumRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
HopeRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
Bleak NightRated ★ 4.5
Steel RainRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 3.5