Titles you rated
 My New Boss Is GoofyRated ★ 3.5 My New Boss Is GoofyRated ★ 3.5
 My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom! XRated ★ 3.0 My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom! XRated ★ 3.0
 The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 3.5 The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 3.5
- My Little MonsterRated ★ 3.0
 Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0 Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
 Sleepy Princess in the Demon CastleRated ★ 3.5 Sleepy Princess in the Demon CastleRated ★ 3.5
 HorimiyaRated ★ 3.5 HorimiyaRated ★ 3.5
 SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0 SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
 My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom!Rated ★ 3.5 My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom!Rated ★ 3.5
- Inu X boku Secret ServiceRated ★ 3.5
 If My Favorite Pop Idol Made it to the Budokan, I Would DieRated ★ 3.5 If My Favorite Pop Idol Made it to the Budokan, I Would DieRated ★ 3.5
 Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 3.5 Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 3.5
 Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.0 Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.0
 Mob Psycho 100Rated ★ 4.0 Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
 Lycoris RecoilRated ★ 3.5 Lycoris RecoilRated ★ 3.5
 My Dress-Up DarlingRated ★ 3.5 My Dress-Up DarlingRated ★ 3.5
 Is the Order a Rabbit? BloomRated ★ 3.0 Is the Order a Rabbit? BloomRated ★ 3.0
 Is the Order a Rabbit?Rated ★ 3.0 Is the Order a Rabbit?Rated ★ 3.0
 Is the Order a Rabbit?Rated ★ 3.0 Is the Order a Rabbit?Rated ★ 3.0
 Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0 Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0