Series
Ratings
170
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0- DoubtRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Pachinko Season 1Rated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
Lovely RunnerRated ★ 4.0
This Is the Zodiac SpeakingRated ★ 2.5
UnnaturalRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Youth of MayRated ★ 4.5- 샤먼: 귀신전Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 3.5
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.0
Into the Fire: The Lost DaughterRated ★ 3.5
Blood FreeRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0