Titles you rated
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 4.5
SpongeBob SquarePantsRated ★ 5.0- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 5.0
MonkRated ★ 5.0- Doki Doki Legend Magic Circle Guru GuruRated ★ 5.0
- 짱구는 못말려 13Rated ★ 5.0
- 짱구는 못말려12Rated ★ 4.5
PSYCHO-PASSRated ★ 5.0
PSYCHO-PASSRated ★ 5.0- Gag ConcertRated ★ 5.0
The Familiar of ZeroRated ★ 5.0
Hikaru no GoRated ★ 5.0
Magical Circle Guru GuruRated ★ 5.0
PSYCHO-PASS(Extended Edition) Extended EditionRated ★ 5.0- 다큐프라임 - 왜 우리는 대학에 가는가Rated ★ 5.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 5.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 5.0- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 5.0
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 5.0