Titles you rated
Hidden FiguresRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
PassengersRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 5.0- ザ・タイタニックRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 4.0
FlightplanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 4.5
Like for LikesRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 4.5
Worst WomanRated ★ 4.0