Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 2.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
The Drug KingRated ★ 2.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 1.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 2.5
Night at the MuseumRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5