Series
Ratings
288
Beyond the CloudsRated ★ 2.0
A Tale of Two SistersRated ★ 1.0
My Lover, Madame ButterflyRated ★ 1.5
The King’s WomanRated ★ 2.0
Still, Marry MeRated ★ 3.0
Only YouRated ★ 2.5
La Dolce VitaRated ★ 3.5- Land of WineRated ★ 2.5
PartnerRated ★ 2.5
Love LetterRated ★ 3.5
My Dear CatRated ★ 1.5- Ad MadnessRated ★ 3.5
Pure in HeartRated ★ 3.0
Shining RomanceRated ★ 1.0
Age of InnocenceRated ★ 4.5
Sweet SpyRated ★ 3.5
Angel's RevengeRated ★ 0.5
Loving You a Thousand TimesRated ★ 1.5
Country DiariesRated ★ 3.0- Paper CraneRated ★ 2.5