Titles you rated
OppenheimerRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.5
DevilsRated ★ 0.5
The ChildeRated ★ 2.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Hacksaw RidgeRated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 5.0