Movies
Ratings
964
DunkirkRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
The Best OfferRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 3.0
The Magnificent SevenRated ★ 2.0
The HimalayasRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 5.0
Suicide SquadRated ★ 3.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 2.0
Lone SurvivorRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Will You Be ThereRated ★ 3.0
MasterRated ★ 2.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 3.5