Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.0
The Tomorrow WarRated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5- DreamRated ★ 2.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
HoneySweetRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
AnnetteRated ★ 2.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
ParadiseRated ★ 2.5
The WhaleRated ★ 5.0
UpgradeRated ★ 3.5
ReboundRated ★ 4.0