Titles you rated
The Cleansing HourRated ★ 1.5
CicadaRated ★ 2.0
Saint MaudRated ★ 4.0
The CollectorRated ★ 4.0
SpreeRated ★ 2.5
The Amityville HorrorRated ★ 3.0- KimchiRated ★ 5.0
- InterviewRated ★ 1.0
BrightburnRated ★ 5.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 5.0
The FairyRated ★ 5.0
GoodFellasRated ★ 4.5- Deliver Us from Evil FinalcutRated ★ 0.5
Animal FactoryRated ★ 1.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 4.0
End of WatchRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 1.5
A Field DayRated ★ 4.0
The DenRated ★ 0.5