Titles you rated
Enola HolmesRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 2.0
OkjaRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
LoganRated ★ 5.0
A Cure for WellnessRated ★ 2.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 5.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
The LobsterRated ★ 4.0
Fathers and DaughtersRated ★ 4.0