Movies
Ratings
1363
M3GAN 2.0Rated ★ 0.5
Tidal WaveRated ★ 1.5- The UglyRated ★ 4.0
Honest CandidateRated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 2.5
Hidden FaceRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 1.5
Reality+Rated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 0.5
Secret(working title)Rated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.0- Heartsping: Teenieping of LoveRated ★ 1.5
The Little MermaidRated ★ 1.0
The PlotRated ★ 1.0
Because I Hate KoreaRated ★ 1.0
Jojo RabbitRated ★ 4.5