Titles you rated
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5
The VillainessRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Steel RainRated ★ 3.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.0
CocoRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 4.5