Titles you rated
JUJUTSU KAISEN: Execution -Shibuya Incident x The Culling Game Begins-Rated ★ 4.0- Best Regards to AllRated ★ 2.0
KOKUHORated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.5
BugoniaRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0- The UglyRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 4.0
MissingRated ★ 3.0
RipplesRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 3.5
Talk to MeRated ★ 3.0
Bring Her BackRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5