Titles you rated
Jurassic ParkRated ★ 4.5
Pearl HarborRated ★ 3.5
My Wife Is a GangsterRated ★ 2.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
OnceRated ★ 3.5
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.5
Mr. SocratesRated ★ 3.5
Sin CityRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.5- Proof of InnocenceRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 3.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.0