Titles you rated
Golden TimeRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Delicious GuysRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 3.0
Woman of DignityRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0