Titles you rated
- WishRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.5
Public EnemyRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
The HimalayasRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
TraffickersRated ★ 3.0
HancockRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0