Movies
Ratings
169
Intimate StrangersRated ★ 3.0
StorksRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Billy ElliotRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 3.5
The Great BattleRated ★ 3.0
UpgradeRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.5
The Sound of a FlowerRated ★ 3.0
Fabricated CityRated ★ 2.5
Wonderful NightmareRated ★ 3.5
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 3.0
The Plan ManRated ★ 3.5
The Hot ChickRated ★ 3.5
To Catch a Virgin GhostRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.0