Movies
Ratings
40
Man in LoveRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 2.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5