Series
Ratings
282
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Queen MantisRated ★ 2.5
Uncle SamshikRated ★ 4.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.5
The BequeathedRated ★ 3.0
Sex Education Season 4Rated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
The 100Rated ★ 3.5- The Brave Fighter of Sun FighbirdRated ★ 3.0
GhostRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 4.0- ShamelessRated ★ 3.0
The SinnerRated ★ 2.5
InsiderRated ★ 2.5
Arcane Season 1Rated ★ 3.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 3.5