Series
Ratings
15
Master's SunRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Dong YiRated ★ 3.0