Movies
Ratings
109
ParasiteRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
QuickRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0