Movies
Ratings
33
InceptionRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 3.5
Be With YouRated ★ 4.5
When Romance Meets DestinyRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 5.0